Jak zakrýt cucflek – Jak dlouho trvá než cucflek zmizí?

Líbání je žhavé – zvláště když se přesune až ke krku. Líbání na krku je stejně žhavé jako mnoho jiných sexuálních aktivit, stimuluje erotogenní zónu a je to zatraceně dobrý pocit. Je však snadné se nechat unést a pak se může stát, že se druhý den ráno zaseknete s nevzhledným cucflekem, který je v lepším případě otravný, ale v horším je vyloženě trapný – jako když máte náhodou velkou prezentaci nebo schůzku se svým šéfem. Nikdo nechce chodit do práce s prozrazující skvrnou na krku a celý den musí dávat komentáře a pohledy.

Neříkáme, že se musíte kvůli své práci vzdát příjemné činnosti – nikdo nechce žít v takovém světě. Ale když se ocitnete tváří v tvář zapeklité situaci, nejlepší, co můžete udělat, je naučit se ho zakrýt.

Popadněte nástroj a vložte jej do mrazáku, dokud nebude ledově studený. Může to být lžíce, nefritový váleček, kámen gua sha nebo cokoli jiného, ​​co rychle vychladne. Asi po deseti minutách ho vyndejte a přitiskněte k cucfleku. Studený element odfoukává a omezuje krevní cévy kolem modřiny.

Urychlete hojení

Jakmile oblast zchladíte, naneste trochu arnikového gelu, který pomáhá cucfleku rychleji se hojit. Poté na gel naneste svůj obvyklý hydratační krém, aby uklidnil pokožku a připravil ji na další kroky.

Zakamuflujte ho

Nyní je čas na hlavní událost – zakrytí toho blbce. Co budete potřebovat, je korektor. Ve skutečnosti dva odstíny korektoru: jeden, který odpovídá tónu vaší pleti, a jeden, který je o odstín světlejší. Potřebujete světlejší odstín, abyste vyklepali hlubší tóny modřiny, jako je fialová a modrá. Nejprve naneste světlejší barvu na samotný cucflek (nepřekračujte okraje) prstem. Pak se vraťte přes to všechno s tmavším odstínem a pomocí prstu to vmasírujte do kůže kolem cucfleku. Poklepáním prstem promíchejte, nedrhněte.

A nakonec

Jakmile cucflek dostatečně zakryjete korektorem a je zcela zamaskovaný, nastavte ho trochou průsvitného prášku, aby se neroztekl. Prášek je jako malý neviditelný štít, který drží vše na svém místě. A vida, jako by tam ten cucflek nikdy nebyl.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s ostatními :-)

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *