Zažraná špína na kůži – Jak dostat zažranou špínu z rukou?

Ruce jsou během dne hodně týrány, zvláště když se zabývají těžkými a špinavými pracemi, které zanechávají pokožku suchou a popraskanou. Vracet se domů s rukama, které jsou špinavé a vysušené, může vést k dlouhodobým kožním problémům, ale můžete pomoci tento stav zvrátit. Obnovení vašich rukou do čistého a zvlhčeného stavu není obtížné pomocí správných produktů a technik.

Smíchejte dohromady šálek ovesných vloček a šálek mléka, dokud se nezmění na pastu, a poté ji rozetřete na ruce, abyste odstranili nečistoty a skvrny. Směs také pomůže zklidnit suchou, popraskanou pokožku. Můžete také zkusit smíchat lžíci olivového oleje se stejným množstvím cukru, abyste z vašich rukou dostali další písek.

Opláchněte si ruce ve vodě a poté je potřete suchou jedlou sodou, která pohlcuje pachy. Znovu opláchněte ruce, abyste odstranili jedlou sodu.

Umyjte si ruce teplou vodou a mýdlem a pomocí ručníku pokožku částečně osušte.

Používejte místní kortizonový krém na jakékoli svědivé skvrny na kůži po dobu pěti až 15 dnů.

Natřete si ruce krémovým hydratačním krémem a vtírejte hydratační krém, dokud nezmizí, což zklidní a zvlhčí popraskanou pokožku. Používejte krémy na ruce s vitamíny A a E, což jsou živiny, které vaše pokožka potřebuje.

Jak získat ženské ruce

Mnoho žen sní o tom, že budou mít krásné, jemné a ženské ruce. Bohužel kvůli každodenním požadavkům, které vyžadují používání těchto končetin, se některé ženy snaží udržet své ruce krásné a krásné. Ženy často pociťují přesušení pokožky rukou v důsledku nechráněného používání domácích čisticích roztoků a běžného každodenního mytí rukou. Žensky vypadající ruce jsou však při správné péči možné.

Umyjte si ruce hydratačním mýdlem a teplou vodou, abyste odstranili všechny nečistoty a olej.

Naplňte malou misku teplou vodou a přidejte několik kapek olivového oleje pro extra hydrataci. Namočte si ruce do mísy na pět minut.

Dejte asi 1 1/2 lžičky. cukru na ruce s trochou teplé vody a promněte si ruce. Třete cukr po celé přední a zadní části rukou po dobu několika minut.

Dobře si opláchněte ruce teplou vodou a jemně je osušte ručníkem.

Naneste na ruce krém na ruce nebo vazelínu. Nechte pokožku absorbovat většinu aplikace, než se vrátíte k běžným aktivitám.

Závěrem

Používejte rukavice, když manipulujete s drsnými čisticími prostředky, vystavujete ruce nízkým teplotám a děláte domácí práce, které zahrnují dotýkání se drsných povrchů.

Pro maximální výsledky hydratujte denně, používejte kúru, jako je ta v tomto článku, třikrát až čtyřikrát týdně a denně konzumujte doplněk na vlasy, pokožku a nehty.

Vyhněte se kouření. Poškozuje kožní kolagen a blokuje ukládání vitamínu A, který pokožku chrání.

Ruce jsou denně vystaveny slunečním paprskům. Aplikujte je proto denně opalovacím krémem, abyste je chránili.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s ostatními :-)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments